psik
logo
depozit depozit facebook

30.5.2013 Vikki - UKONČENÁ

Dňa 16.5.2013 sme dostali hlásenie o zranenej fenke vo Veľkej Mači na hlavnom ťahu na Senec, ktorá leží v tráve už dva dni. Fenka nechodí len sa plazí. Na miesto sme ihneď vyrazili. V tráve ležala malá fenka x bradáča, ktorá len bezmocne ležala.

V jej okolí sa nachádzali misky s jedlom a vodou ktoré jej tam dali ľudia. Tráva v okolí misiek bola vyležaná, pretože fenka nevedela chodiť a len sa k miskám plazila. Fenočku sme okamžite vzali a hospitalizovali na klinike. Začali sa vyšetrenia, RTG, rôzne konzultácie o vážnosti zrazení. Následné vyšetrenia a RTG ukázali, že fenka má poranenú panvu a zlomeniny na oboch zadných labkách ! Zranenia sme konzultovali s viacerými špecialistami.
Po týchto konzultáciách sme sa rozhodli dať fenke šancu . Je krásna, trpezlivá, vďačná za každé pohladenie. Už dnes v piatok 24.5.2013 absolvuje operáciu na klinike v Bratislave. Pokiaľ nebudú komplikácie a všetko sa podarí na prvý krát, cena za operáciu, vyšetrenia a hospitalizáciu by mala byť okolo 500 EUR.
Vieme, že je to strašne veľa peňazí, ale fenka má šancu na život. Má šancu že bude chodiť, hoci možno nebude nikdy chodiť krásne ako zdravý psík, možno bude krívať – ALE MÁ ŠANCU NA ŽIVOT ! AK MÁ ŠANCU, CHCEME JEJ JU DAŤ. PRETO PROSÍME VÁS, NAŠICH FANÚŠIKOV : 
 
DAJTE SPOLU S NAMI ŠANCU TEJTO NEŠŤASTNEJ FENOČKE. VŠETKÝM VOPRED ĎAKUJEME ZA POMOC!
 
V PRÍPADE ŽE SA NÁM ROZHODNETE POMOCŤ :
 
Číslo účtu: 2920866703/1100 (Tatra banka a.s.)
IBAN: SK 88 1100 0000 0029 2086 6703
SWIFT: TATRSKBX
Poznámka : Vikki 
 
Všetci prispievatelia budú zverejnení a všetky faktúry súvisiace s liečbou Vikki budeme zverejňovať.


19.6.2013 - AKTUALIZOVANÉ

Pripájame zoznam darcov a doterajšie náklady na liečbu.  Vikki sa úspešne zotavuje a 28.6.2013 ju čaká kontrólny rengen ktorý ukáže, kedy môžu ísť von fixátory.
Všetkym darcom a veterinárnym lekárom ktorý sa o Vikki starali ĎAKUJEME.


  Zoznam darcov.pdf


  Náklady na liečbu.pdf